Jesteśmy jedną z wiodących firm w województwie zachodniopomorskim specjalizującą się w znakowaniu i dostawie artykułów reklamowych. Od momentu założenia w 1995 roku firma realizuje zlecenia z rynku lokalnego, a także z całej Polski. Bardzo szeroki zakres dostarczanych przez nas artykułów począwszy od porcelany, poprzez tekstylia, produkty codziennego użytku, artykuły piśmienne, na elektronice kończąc, daje możliwość współpracy z odbiorcami praktycznie każdej branży.

Współpracujemy z największymi koncernami upominkowymi z Europy Zachodniej, co pozwala na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej oferty upominków wysokiej jakości.  Współpracujemy również z krajowymi producentami dzięki czemu doskonale uzupełniamy naszą ofertę importową.

Nasze atuty wyróżniające nas na tle innych firm to:

  1. własne zaplecze produkcyjne
    (co pozwala nam na w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę w najkrótszym możliwym czasie. Jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować na wszelkie zmiany, nanieść ewentualne poprawki i dochować należytej staranności oraz jakości znakowanych przez nas produktów).
  2. własne studio DTP i kreacji
    (które tworzy niestandardowe rozwiązania i projekty pod potrzeby naszych klientów oraz pełne wizualizacje znakowania wybranych przedmiotów).

Spełniamy więcej niż 3 życzenia to motto firmy Gift Serwis, które doskonale obrazuje nasze podejście do klienta. Otwarci na nowe wyzwania, nie boimy się wymagających zleceń. Cieszymy się, kiedy możemy pomóc naszym odbiorcom w znalezieniu tego, co wydaje się niedostępne lub sprecyzowaniu jego potrzeb na bazie zaprezentowanych propozycji. Dobry serwis jest naszym celem przewodnim, a dobre nastawienie narzędziem, którym posługujemy się na co dzień.